Ալիսա Ազատյան [ԿԻՐԱՌԱԿԱՆ ԱՐՎԵՍՏ]
Ծնվել է 1989 թվականին Երևանում: 2008 թվականին ավարտել է ԵԹԱՊՔ-ը, հագուստի նախագծման և մոդելավորման ֆակուլտետը, կարմիր դիպլոմով: 2005 թվականից 4 տարի անընդմեջ մասնակցել է ամենամյա հանրապետական "Գարուն" մրցույթ-փառատոնին, գրավելով պատվավոր առաջին տեղը: Մասնակցել է բազմաթիվ հանրապետական ցուցահանդեսների:
Ցուցադրություններ.
2006թ. "ՆՈՐԱՁԵՎՈւԹՅՈՒՆ- 2006" Հանրապետական մրցույթի եզրափակիչ փուլում Առաջին տեղ, 2006թ. Հանրապետական մրցույթ-ցուցադրություն' մրցանակային Առաջին տեղ, 2007թ. "ՆՈՐԱՁԵՎՈւԹՅՈՒՆ- 2007" Հանրապետական մրցույթի եզրափակիչ փուլում մրցանակային Առաջին տեղ, 2007թ. Ստեղծագործական աշխատանքների մրցույթ-ցուցահանդեսում Առաջին տեղ, 2008թ.  "ՆՈՐԱՁԵՎՈւԹՅՈՒՆ- 2008" Հանրապետական ստուգատես-մրցույթ Առաջին տեղ:
Ցուցահանդեսներ- 2008թ. "Նարեկացի Արվեստի Կենտրոն" գրաֆիկայի և բատիկի ցուցահանդես, 2009թ. "Ժողովրդական արվեստի թանգարան" բատիկի ցուցահանդես, 2009թ. "Մոսկվայի տուն" երիտասարդ ստեղծագործողների ցուցահանդես, 2010թ. Հայաստանի նկաչների միությունում կին ստեղծագործողների հանրապետական ցուցահանդես:

Алиса Азатян [ПРИКЛАДНОЕ ИСКУССТВО]
Родилась в 1989 году в городе Ереван. В 2008 году окончила ЕГТИК, факультет проектирования и моделирования одежды с отличием. С 2005 года, 4 года подряд участвовала в ежегодной республиканской конкурс - фестивале, занимая первое место. Она участвовала во многих республиканских выставках.
Показы:
2006 г. в Республиканском конкурсе "Мода-2006" первое место, 2006 г. в Республиканском конкурс - показе первое место, 2007 г. в Республиканском конкурс- показе "Мода-2007" первое место, 2008 г. в Республиканском зачетном конкурсе "Мода-2006" первое место.
2008 г. выставка графики и батики в Центре Искусства Нарекаци, 2009 г. выставка батики в музее Народного Искусства, 2009 г. выставка молодых дизайнеров в Доме Москвы, 2010 г. выставка женских дизайнеров в Союзе Художников Армении.